30

BIST 100

117216.3

0.0126 %
BIST 50

112065.0

-0.0057 %
BIST 30

143761.1

-0.0422 %
Ons

1314.5190

-0.1376 %

Gram Altın

165.8602

-0.1376 %

Dolar

3.9246

0.7431 %

Euro

4.8235

0.5346 %

İngiliz Sterlini

5.4753

0.8426 %

Kanada Doları

2.9970

0.3793 %

üst

‘HOLLYWOOD YILDIZI OLMAK İSTİYORUM’

-a A+

Binlerce hayranı olan Melih Karakaya, hayallerinin büyük olduğunu söylüyor.

27/01/2017 12:32

‘HOLLYWOOD YILDIZI OLMAK İSTİYORUM’

Hızla instagram fenomeni olma yolunda ilerleyen ve sanal alemde 10 binlerce takipçisinin, her anını merak ettiği 18 yaşındaki paten sporcusu Melih Karakaya’nın en büyük hayali bir Hollywood yıldızı olmak.

Maddi-manevi tüm zorluklara olgunlukla göğüs geren Karakaya’nın fiziği ve paten sporuna olan ilgisi, kısa sürede instagramda 30 bine yakın takipçi kazandırmış. Yakışıklılığı ve ‘metropol pozlarının’ yanı sıra paten sporuna verdiği önemle kısa sürede dikkat çeken yakışıklı fenomen, şimdiden birçok projenin de ekran yüzü oldu. Business Channel Türk ekranlarında Özge Vardarlı’nın sunduğu ‘ İŞİ BİLEN’ programına konuk olan Karakaya, samimi açıklamalarda bulundu.

 ‘PATEN YÜZÜNDEN OTOBÜSÜN ALTINA GİRDİM’

Adrenalini yüksek ekstrem sporları sevdiğini vurgulayan genç fenomen, “Hemen hemen her insana başka bir şey bahşedilmiştir. Kimisi futbola aşıktır, tabiri caizse futbol için canını bile verir. Kimisi basketi veya Amerikan futbolunu çok sever. Böyle düşünürsek ben de pateni çok severim. Yurt içindeki yarışmalara katılıyorum ama ileride yurt dışına da açılmayı düşünüyorum. Yurt içindeki yarışlarda gayet iyi dereceler aldım. Biz pateni biraz daha sert sürdüğümüz için çok büyük kazalara neden oluyor. Hatta bazı arkadaşlarım sırf bunun yüzünden bir daha yürüyemedi, paten kayamadı. Kendimden biliyorum; otobüsün altına girmişliğim var. Ama bunlar beni hiçbir zaman yıldırmadı. Çünkü eğer bir şeyler istiyorsanız bunları düşünerek yola çıkıyorsunuz demektir” diyor.

‘OYUNCULUK ÇOK FARKLI BİR DUYGU’

Hollywood yıldızı olmak için çalıştığını ifade eden Karakaya, “Benim tek hayalim var. Bunu çok istiyorum. Şuan büyük bir hayal olabilir ama Hollywood’ta bir oyuncu olmak istiyorum. Zaten sahneyi ve kamerayı seviyorum. İnsanlara hitap etmek çok hoşuma gidiyor.  Çünkü işimiz insanlarla. Bir gün palyaço, bir gün müdür, bir gün garson oluyorsun bu güzel bir şey. Farklı karakterlere bürünüyorsunuz bu çok güzel bir duygu” şeklinde konuşuyor.

‘OYUNCULUK İÇİN ŞUAN HAZIR DEĞİLİM’

Oyunculuğa pişe pişe adım atmak istediğini vurgulayan Karakaya, “Şimdilik pek fazla uzun diziler istemiyorum. Çünkü hazır olmadığımı çok iyi biliyorum. Bir firmanın veya şirketin reklamını sadece bir kere yapabilirsiniz. O yüzden sağlam bir teklif gelmesini bekliyorum. Bunun dışında fotoğraf modelliği yapıyorum. Bu aralar sanatla ilgili fotoğraflar çekiyorum” ifadelerini kullanıyor.

‘İNSAN HER ZAMAN KENDİSİ OLMALI’

Farklı olabilmeyi başaran insanların her zaman kazanacağını kaydeden yakışıklı fenomen, “Farkındaysanız çoğu insanlar fenomenlik çapında yürüyorlar. Ama bunun içinde yatan tek şey, farklılık. Her insan şuan fenomen olacak kapasitede ama önemli olan farklı olmak. Kendi farklılığını, özgüvenini konuşturmazsan insanlar seni neden takip etsin ki? Ben her zaman kendim oldum. Bence her zaman insan kendisi olmalı. Kendin olduğun zaman kazanmaya başlıyorsun” diye konuştu.

‘TAKİPÇİLERİM DURUŞUMU SEVİYOR’

“Takipçilerim gülüşüme  hayran” diyen Karakaya, “Çoğu takipçilerim benim gülüşümü severler veya yandan gülüşümü severler. Hatta bazen böyle ciddi durup poz verişimi severler. Dışarıda beni gördükleri zaman fotoğraf çektirmeye gelirler. Onlar mutlu oldukları zaman ben de mutlu olurum” açıklamasını yaptı.

Devam eden projelerinden de bahseden Karakaya şunları dile getiriyor: "Bu cumartesi bir dizim olacak. 'Adı Efsane' dizisinde bölüm oyunculuğu yaptım. Erdal Beşikçioğlu ile birlikte oynayacağız. Bir kitap kapağında olacaktım. Ama seçici davrandığım için iptal ettim. Teklif geliyor ama bunu biraz zor seçiyorum.”

‘PİYASADA DOLANDIRICI İNSANLAR VAR’

Piyasada çok dolandırıcı olduğunu ve genç modellerin bunlara kanmaması gerektiği konusunda uyarıda bulunan yakışıklı fenomen, “Bana gelen ilginç teklifler var. Bu piyasada dolandırıcı birçok insan yatıyor. Kimse bunlara inanmasın. Çünkü hayallerinizi suya düşürebilirler. Tanıdığım biri geldi bana 'Melih Bey ajans açacağım ve içeriye paralı olarak oyuncu alacağım. Biraz para topladıktan sonra stüdyoyu kapatıp kaçacağım' dedi. Bu insan bunu benim yüzüme karşı söyleyebiliyor. Ve ‘bana bu konu hakkında ne tür bir taktik verebilirsin' diye sordu. Ben bir oyuncu adayıyım sadece. Adamla muhabbetimi direk kestim, buna benzer birçok insan var. Bence para karşılığında hiçbir ajans, bünyesine kimseyi almamalı” dedi.

Editör: Selman Güneş
TEL: +90 212 425 9595
GSM: +90 507 628 2359

editor@businesschannelturk.com


-a A+


Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız. Giriş