30

BIST 100

94436.9

1.0000 %
BIST 50

90962.5

1.0000 %
BIST 30

116040.0

1.0000 %
Ons

1275.0400

0.0302 %

Gram Altın

194.3501

0.0302 %

Dolar

4.7410

0.1965 %

Euro

5.4998

0.2041 %

İngiliz Sterlini

6.2510

0.2325 %

Kanada Doları

3.5686

-0.0263 %

Konuk Rezervasyon ve Çekim Formu

SUNUCULAR

Konuk Bilgileri

Diğer Bilgiler


1 - Business Channel Türk, Türkiye’nin tek iş kanalıdır. Bu  rezervasyon davetiyesinde konuk olarak belirlediğimiz siz değerli kişi, kurum ve kuruluşa gönderdiğimiz belgede sizi sosyal projede -bir defaya mahsus- stüdyo çekiminizin yayınını “ÜCRETSİZ” olarak yapacağımızın taahhüdü yazmaktadır. Size yolladığımız bu belge “Business Channel Türk Tv’nin REZERVASYON AKDİ”dir.

Lütfen bu davetiyeyi eksiksiz doldurun ve konuk olmaya geldiğiniz gün yanınızda getirmeyi ihmal etmeyiniz.

2 - Eğitime Destek projesi; Programa katılım sağlayan konuklarımız Türkiye’nin büyük birine  sorumluluk projelerinden katkı sağlamış olacaktır. Bünyemizde staj gören öğrencilere bu sayede burs imkanı sağlanmaktadır.

3 - “BUSINESS CHANNEL TÜRK” ekranlarında mesleğinizle ilgili bilgileri, yaptığınız işin inceliklerini, gelecekle ilgili projelerinizi kısacası başarı hikayenizi izleyicilerimize aktarırken; ailenizin, çevrenizin ve iş arkadaşlarınızın takdirini kazanacak rakiplerinizin bir adım önüne geçme fırsatını yakalayacaksınız. Bu projede yer alan herkesin çekim kaydı Business Channel Türk ekranlarında yayınlandıktan sonra projeye destek veren sponsorlardan biri olan  “RTL MEDYA TAKİP AJANSI” tarafından medya takibi gerçekleştirildikten sonra yayının kaydı DVD formatına aktarılacaktır. Programın kopyası internet sitemiz dahil olmak üzere, YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter gibi 124 farklı sosyal medya hesaplarında süresiz olarak yayınlanacaktır. Telif haklarını aldığınız için dilediğiniz sosyal mecrada siz de kullanabileceksiniz. Böylelikle anlatımlarınız, başarı hikayeniz ve siz Google, Yahoo, Yandex gibi internet arama motorlarında yayınlanan videonuz ön sıralarda yer alacaktır. size ulaşmak isteyenler konuk olduğunuzda ekranın altında yayınlanacak olan telefon ve sosyal medya adreslerinizden iletişime geçebileceklerdir. Telif haklarına ödeyeceğiniz bedel yalnızca medya takip, aktarım ve kargo ücreti dahil 499 TL + KDV gibi sembolik bir bedeldir.

4 - Lütfen size özel bu rezervasyon davetiyesini tam olarak doldurduktan sonra imzalayarak bize yollayınız.

5 - Konuk olacağınız gün için biletinizi ayırtmayı ve planlamanızı yapmayı unutmayınız. Ekranımızda konuk olacağınız gün en şık elbiselerinizi hazırlayın ve lütfen size sormamızı istediğiniz 10 adet soruyu belirleyin ve tarafımıza iletin.

6 - Size verilecek olan çekim günü asla ertelenemez. Geldiğiniz yer bize göre şehir dışı olduğundan, hava ve yol durumunu göz önünde bulundurarak ve gecikme sürenizi hesaplayarak saat belirlemenizi rica ederiz, yoksa bu fırsatı kaçırabilirsiniz.

7 - Business Chaneel Türk Tv’nin kapısından içeri girdiğiniz süre itibari ile tüm bunlar ve programa konuk olmanız dahil bekleme süreniz maksimum 2 saattir.

8 - Programa konuk olduğunuz gün yapılan çekimi, ambiyansı ve tv kanalımızı, yayınınızı beğendiğiniz takdirde, yine sembolik bir rakamla süreyi uzatabilirsiniz. Diğer “ÜNLÜ SUNUCULARIMIZA” konuk olmayı arzu ederseniz % 50 indirim ile KONUK olma şansını da bu proje ile elde edebilirsiniz.

9 - Programa konuk olma süreniz 15 dk ile 20 dk arasındadır. Merak etmeyin, heyecanlanmayın sizi alanında en başarılı uzman kişiler ağırlayacaktır.

10 - ÜNLÜ SUNUCULARIMIZA konuk olduğunuzda, yaptığınız iş hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu size yurt içinde ve yurt dışında yeni portföyler kazandıracaktır.

11 - “YAPIMCI” konuk olacak şirketin, kurumuna veya kişinin programa katılımını sağladıktan sonra çekilen programın Business Channel Türk’de yayınlanmasını sağlayacaktır. Böylelikle sözleşmedeki taahhüdünü eksiksiz olarak yerine getirmiş olacaktır. Taahhüdünü gerçekleştirmeyen kişi ve kurumlar; telif hakkı ve sosyal medya platformlarından faydalanamaz.

12 - Şirket ve konuk iş bu rezarvasyon akdi ile sözleşme hükümlerini yerine getirmeyi taahhüd eder; T.C. kuralları ve telif haklarını ödeme hükümlerinin yerine getirilmesi halinde katılmış olunan programın DVD’sine ve sosyal medyada yayınlama hakkına sahip olcaktır. Siz değerli konuğumuzun haklarını sonsuza dek koruma adına Business Channel Türk Tv interaktif iş kanalımız;

HUKUKSAL olarak kapatılması durumunda dahi Yayıncı Kuruluş “Esnaf Görsel Yapım” tarafından konuğun mağdur olmaması adına başka eş bir kanalda yayınlamayı dahi taahhüt etmektedir.

13 - Hayal olarak başladığımız projemiz, siz destekçilerimiz sayesinde 12.000 çekimi aşmış bulunmaktadır. Sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.